שיחה ראשונה חינם

052-6023388

לשליחת הודעה ,
נא מלא את כל השדות למטה:

  נהיגה במהירות מופרזת

  מהירות מופרזת

  עבירות נהיגה במהירות מופרזת הן בקטגוריית עבירות התנועה הנפוצות בארץ. בשנים האחרונות משטרת ישראל שמה דגש רב על אכיפת עבירות אלו, והיא נוקטת בכל האמצעים הטכנולוגיים המתקדמים על מנת למגר את התופעה. נהגים רבים נדרשים לשלם סכומי כסף גבוהים בשנה על קנסות בשל נסיעה במהירות מופרזת, חלק נוסף מקבל הזמנה לדין אשר בגינה עליהם להישפט בבית משפט.

  המשטרה משתמשת במספר אמצעים טכנולוגיים באמצעותם היא אוכפת נסיעה במהירות מופרזת ביניהם מד מהירות לייזר, מכשיר רדאר, ומצלמות מהירות רובן נמצאות על עמוד והן בצבע כתום. יש קנס גבוה על נסיעה במהירות מופרזת שנקבע על פי טווח המהירות המותרת בהשוואה למהירות המופרזת בה נהג הנהג הסורר. בכל מקרה שנתפסת על ידי המשטרה בזמן שנהגת במהירות מופרזת, מומלץ מאוד לפנות אל עורך דין מומחה בתחום על מנת להוציא אותך כמה שיותר טוב מבלי לצבור קנסות גדולים או שלילת רישיון נהיגה. פנו אל עו"ד ג'ני חבשי, בעלת התמחות בתחום התעבורה.

  האמצעים לאכיפת נהיגה במהירות מופרזת

  עבירת נהיגה במהירות מופרזת נאכפת על ידי ציוד טכנולוגי מתקדם אשר משתכלל עם השנים: ממל"ז (מד מהירות מבוסס לייזר), שפועל באמצעותן באופן מידי וכך מופיעה מהירות הנסיעה על צג המכשיר. השוטר מכוון אותו לרכב וקרן הלייזר נשלחת אליו וחוזרת. מכשיר רדאר – המכשיר מסוג דבורה, מודד מהירות של כלי רכב בין אם מניידת גלויה או סמויה והוא מותקן על גג ניידת ובנוי משתי אנטנות ויכול למדוד מהירות של רכבים במרחק של 1,200 מטרים. מצלמת מהירות – מוכרות לכולנו בשל צבען הכתום והן לא מוזזות ממקומן בצדי הדרכים. מצלמות אלה עוסקות גם בצילומים של רכבים שעוברים באור אדום ברמזורים ומקושרות למערכת בקרה מרכזית שמפענחת צילומים ושולחת לנהגים זימונים לדין. תקופת צבירת נקודות היא בין שנתיים לארבע שנים. צברתם עד 20 נקודות לאורך שנתיים, לאחר שנתיים ימחק הניקוד. באם צברתם 22 נקודות ומעלה, תקבלו הארכת הנקודות לארבע שנים.

  עבירת מהירות

  ברגע שנתפסתם, שעון החול מתחיל לעבוד, ויתכן שהעבירה תסתיים בקבלת קנס, אך יש מקרים שהם העבירה תסתיים בכך שתוזמנו לבית משפט או שרישיונכם יפסל לתקופה מסוימת. פנו עוד היום אל עו"ד ג'ני חבשי באם עברתם עבירת מהירות.

  לשליחת הודעה,
  נא מלא את כל השדות למטה:

   מידע נוסף בנושא

   עונשי נהיגה במהירות מופרזת נהג חדש

   נהג חדש נדרש להקפיד יותר על הימנעות מעבירות תנועה, במיוחד אלו המוגדרות עבורו כחמורות. נהיגה במהירות מופרזת נהג חדש חייב להימנע מכך. בין העבירות החמורות נמנים גם אי ציות לרמזור ואי מתן זכות קדימה, שימוש ברכב לביצוע עבירה, ביצוע עבירה שגרמה לתאונת דרכים שבה נפגע אדם, עקיפת רכב שלא כחוק, נהיגה תחת השפעת סמים או משקאות משכרים, ועוד. במידה ונהג חדש הורשע באחת מהעבירות, הוא יאלץ לעבור שוב תיאוריה ובאם רישיונו יישלל למעל משלושה חודשים הוא יבצע שוב בחינה עיונית ומעשית. אם הנהג יורשע בעבירת סמים או שכרות או עבירה בגינה תגרם תאונת דרכים בה נהרג אדם או נפצע, הוא יאלץ לבצע בדיקות רפואיות במכון הרפואי לבטיחות בדרכים.

   מהירות מופרזת עונש

   מאחר ומדובר בעניין רגיש ונהג חדש חשוף הרבה יותר לקנסות חמורים, תוספת נקודות והגבלות, באם נעצרת על נהיגה במהירות מופרזת, חובה עליך לפנות מיד לייעוץ משפטי אצל עורך דין מומחה לענייני תעבורה. במרחק שיחת טלפון אחת לעו"ד ג'ני חבשי, מומחית בענייני תחבורה, תחסוך לעצמך עוגמת נפש רבה ותסכול.

   נהיגה במהירות מופרזת נהג חדש

   קיבלתם רישיון נהיגה? מזל טוב! מיד עם קבלת רישיון הנהיגה אתם מוכרזים כנהג חדש על פי חוק. בניגוד להגדרת נהג צעיר, נהג חדש זו הגדרה לכל נהג שהוציא רישיון נהיגה ולא היה לו רישיון לפני כן ללא כל קשר לגילו של הנהג. תוקף ההגדרה היא מיום הוצאת הרישיון לשנתיים. תחת הגדרת נהג חדש יש הגבלות מסוימות הכתובות בחוק, שלט נהג חדש, ובגבלה על מספר הנוסעים.

   על נהג חדש להקפיד מאוד על חוקי תנועה, ולהימנע מביצוע עבירות עם דגש שאחת מהן נהיגה במהירות מופרזת נהג חדש ייענש ביתר חומרה על כך. נהג חדש, שיורשע באחת מהעבירות החמורות יהיה חייב לבצע מבחן תיאוריה.

   אם יפסל רישיונו של מעל לשלושה חודשים, הוא יאלץ בנוסף לעשות טסט. בכל מקרה שנסעתם במהירות מופרזת ונתפסתם, פנו אל עו"ד ג'ני חבשי, המומחית בכל נושא עבירות התעבורה.

    

   פרסום עורך דין באינטרנט פרסום עורך דין באינטרנט
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support