שיחה ראשונה חינם

052-6023388

לשליחת הודעה ,
נא מלא את כל השדות למטה:

  נהיגה תחת השפעת סם

  נהיגה תחת סמים

  נהיגה תחת השפעת סם היא בעלת השלכות קשות על הנהג שנתפס. במידה ושוטר תפס אותך בחשד לנהיגה תחת השפעת סם, עליו להוכיח זאת. כשעוצרים אדם בחשד לנהיגה בשכרות, ניתן ללא כל צו מיוחד לבצע בדיקות שכרות באמצעים שונים. לא כך בבדיקת לאיתור סמים. כשאדם נתפס בחשד לנהיגה תחת השפעת סם, צריך להיות חשד סביר לדבר, ורק אז השוטר יהיה רשאי לבקש מהנהג לערוך בדיקת דם או שתן לאיתור הסם בגופו. ככל שהנך נדרש לבצע בדיקות אלה, אסור לך כלל לסרב לדבר ובמידה שתסרב יוגש נגדף כתב אישום מעצם הסירוב לביצוע הבדיקה.

  בדרך כלל, דבר זה מתבקש באם הנהג ביצע עבירות חמורות, או היה מעורב בתאונה כלשהי. בכל מקרה של חשד כנגדך, חובה לשכור את שירותיו של עו"ד מומחה בנושא כבר בתחילת האירוע. משרד עו"ד ג'ני חבשי, מטפל בעבירות תעבורה בתוכן גם עבירות מסוג זה.

  נהיגה תחת השפעת סם – חובת ההוכחה

  במידה ונתפסת בחשד כי ביצעת נהיגה תחת השפעת סם, אך התביעה לא תוכל להוכיח את קיום החשד הסביר טרם ביצוע הבדיקה, קיימת משמעות חשובה להגנה והיא שהחיפוש שנעשה הוא חיפוש לא חוקי ואף פסול, שיתכן ויביא לזיכוי הנאשם באם הבדיקה הפסולה המשמשת כראיה, תיפסל. הבדיקה לאיתור הסם מתבצעת על ידי בדיקת דם או שתן, וישנה גם בדיקת רוק. בדיקת השתן היא בדיקה מידית הנעשית במקום, בדיקת דם נעשית על ידי רופא בדרך כלל במוסד רפואי. חשוב מאוד לדעת כי באם הואשמת בעבר בעבירת נהיגה תחת השפעת סם, הענישה כלפיך תהיה חמורה הרבה יותר, ופסילת רישיונך תהיה למינימום 4 שנים, ובמקרים מסוימים גם עונש מאסר.

  נהיגה בהשפעת סמים

  אם נתפסתם בחשד לנהיגה תחת השפעת סם, דעו שלצעדים שתעשו כבר בתחילת האירוע תהיה השפעה גדולה מאוד על התנהלות תיקכם. לכן אל תתנהלו לבד, פנו מהר ככל האפשר אל עו"ד מומחה בתחום זה לדוגמת עו"ד ג'ני חבשי, לכל ייעוץ, וייצוג בנושא.

  לשליחת הודעה,
  נא מלא את כל השדות למטה:

   מידע נוסף בנושא

   משמעות נהיגה תחת השפעת סמים עונש

   הידעתם ששרידי סם עלולים להתגלות בגוף האדם כתוצאה מעישון פסיבי? על הנאשם חלה חובה להוכיח כי לא קיים קשר בין שרידי הסם בגופו ליכולתו להיות כשיר לנהיגה. במידה ונתפסת נוהג בהשפעת סם, כשמוגש כתב אישום או שישנה הזמנה לדין, יכול קצין המשטרה לזמן אותך לשימוע ואז לפסול את הרישיון באופן מידי ל 30 יום ואף להשבית את רכבך. במקרה והורשעת בעבירת נהיגה תחת השפעת סמים עונש הוא שרישיונך ייפסל למינימום שנתיים, פסילה על תנאי קנס, ואף מאסר על תנאי. דבר זה יוביל אותך בנוסף לבצע מבחן נהיגה עיוני ומעשי. לכן בכל מקרה כזה מומלץ מידית לפנות לעו"ד מומחה בתחום.

    

   איש מקצוע יעשה את כל ההבדל

   נתפסתם על חם? זה עדיין לא סוף העולם, פניה מהירה לעו"ד בעל ניסיון ומומחה בתחום תעשה עבורכם את כל ההבדל וההשלכות העתידיות של הפניה יסייעו בידכם רבות. פנו עוד היום אל עו"ד ג'ני חבשי, לכל ייעוץ, וייצוג בנושא.

   נהיגה תחת השפעת סמים עונש

   רבים לא יודעים אבל אדם שנוהג בהשפעת סף, ולא משנה אם הכמות שנתפסה בדמו היא מזערית, ייתן את הדין כאילו הוא נוהג בהשפעת סמים. על פי פקודת התעבורה, אין הבדל בין סמים קלים כקנאביס וחשיש לסמים קשים כמו הרואין ועוד. כל סוג סם נחשב וכל כמות נחשבת נהיגה תחת השפעת סמים עונש ניתן בהתאם למעבר על החוק. ידוע כי שימוש בסם גורם לסוג של שינוי תודעה וכתוצאה מכך קיים סיכון גבוה למי שצורך סם בזמן נהיגה. באם תיתפסו על נהיגה תחת השפעת סם תקבלו אישום על ננהיגה בשכרות מאחר וזהו הסעיף התעבורתי המוגדר בחוק. על פי לשון החוק הגדרת "שיכור" היא אדם ששתה אלכוהול, או בגופו נמצא סם או תחליפי סם. בכל מקרה שנתפסתם נוהגים במצב זה, פנו עוד בתחילת האירוע לשירותיו של עו"ד מומחה בתחום לדוגמת עו"ד ג'ני חבשי, בעלת ניסיון רב, ומשרד בוטיק המטפל בנושא זה.

   פרסום עורך דין באינטרנט פרסום עורך דין באינטרנט
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support