שיחה ראשונה חינם

052-6023388

לשליחת הודעה ,
נא מלא את כל השדות למטה:

  תביעות כספיות

  תביעות כספיות-הינן שכיחות למדי, שכן כסף מהווה גורם מעורר מחלוקת משמעותי שיכול ליצור קרעים בין יחידים או חברות. כסף הינו מנוע של המערכת הכלכלית ומגדיר במובנים רבים הצלחה או כישלון. באופן בסיסי, כסף משמש אותנו לניהול חיי היום יום ולא ניתן להתנהל ולהסתדר בלעדיו. משום כך, במקרים רבים שבהם בוצע עוול בתחום הכספי, המוצא והפתרון הסבירים הינם הגשת תביעה כספית. קבלת סיוע ומענה משפטי מקצועי לסכסוכים בתחום הכספי באה לידי ביטוי בהגשת תביעה אזרחית, כאשר בית המשפט מהווה את הגורם שקובע ושיכול לסייע ליישב ולפתור את הסכסוך והמחלוקת. כל פנייה לבית משפט והגשת תביעות כספיות מחייבת קבלת ליווי וייעוץ מקצועי של עורך דין מומחה בתחום הפיננסי וזאת על מנת להבטיח ייצוג משפטי ראוי והולם.

   

  הגשת תביעות כספיות – מענה משפטי למחלוקות בנושאים כספיים

  תביעות כספיות יכולות להתבטא במגוון תחומי חיים, כאשר רוב התביעות מתייחסות לשלושה תחומים:

  • עסקים – תביעות המוגשות בשל מחלוקות כספיות ועסקיות הינן נפוצות למדי. בין אם שמדובר על הסכמים מסחריים, רכישת מוצרים או שירותים, הסכמים לשיתוף פעולה ועוד. אי עמידה בתנאים המופיעים בהסכמים שנחתמו בין אנשים פרטיים, בעלי עסקים או חברות עלולה להוביל להגשת תביעה כספית.
  • אנשים פרטיים – מחלוקות בנוגע לרכוש משפחתי, ירושות ומחלוקות בין בני זוג באים מגיעים באופן תדיר לפתחו של בית המשפט. לעיתים קרובות, בסכסוכים מסוג זה, לא קיים תיעוד כתוב של ההסכם ולכן הפעולה והעבודה המשפטית הינה מורכבת במיוחד ומחייבת הוכחות חד משמעיות חותכות.
  • גופים ממשלתייםחובות כספיים שונים למוסד לביטוח לאומי או למס הכנסה, עלולים להגיע לפתחן של בית המשפט. בעל החוב יידרש להציג את העמדה שלו ולהסביר את טענותיו לחפות.

   

  ליווי וייעוץ משפטי למימוש הזכויות שלכם

  במידה ואתם שוקלים להגיש תביעות כספיות או שאתם הנתבעים, עומדות לכם זכויות שונות שחשוב להכירן ולהגן עליהן. החל מקבלה של טפסי תביעה ועד לקבלת ליווי מידי עורך דין מומחה בתביעות כספיות שעשוי לשנות את התמונה ואת מהלך העניינים ולהטות את הכף בצורה משמעותית לטובתכם. עורך דין מנוסה בתחום תביעות כספיות מכיר היטב את נוסח החוק ויביא לידי ביטוי את הניסיון והידע שלו כך שתצאו עם  ידכם על העליונה. הייעוץ המקצועי יאפשר לכם להתייצב מול השופט ולהותיר רושם אמין שילווה אתכם לאורך ניהול המשפט כולו. הצלחה בתביעות כספיות מהווה חותמת ואסמכתא בעלות תוקף משפטי לקבלת הכספים שמגיעים לכם ומאפשרת לפתוח דלת לסיום מחלוקות וסכסוכים בצורה חוקית.

  תביעות כספיות – מחפשים אחר משרד עורכי דין מוביל ומנוסה? הגעתם למקום הנכון!

  עורכת הדין ג'ני חבשי, הינה בעלת התמחות וניסיון עשיר במתן שירותים משפטיים מקצועיים במגוון רחב של תחומים בהם: מקרקעין, תביעות כספיות, ליטיגציה אזרחית, מסחרית ומנהלית, עו"ד תעבורה ועוד. אנו עומדים לשירותכם בכל שאלה ופנייה ונשמח להעניק לכם מענה מקצועי ושירות איכותי ביחס אישי עד להשגת התוצאה המשפטית הרצויה מבחינתכם.

  לשליחת הודעה,
  נא מלא את כל השדות למטה:

   פרסום עורך דין באינטרנט פרסום עורך דין באינטרנט
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support