שיחה ראשונה חינם

052-6023388

לשליחת הודעה ,
נא מלא את כל השדות למטה:

  שלילת רישיון

  ביצעתם עבירת תעבורה חמורה ורישיון הנהיגה שלכם נשלל? שלילת רישיון, זה דבר שאפשר לטפל בו בעזרת איש מקצוע נכון, עו"ד מומחה לענייני תעבורה. שלילת רישיון מתרחשת כאשר אדם צבר 36 נקודות תעבורה, ומשרד הרישוי שולל לו את הרישיון לשלושה חודשים. בנוסף, שלילת רישיון יכולה להתבצע כאשר בית משפט לתעבורה יגזור עליכם עונש של שלילת רישיון במקרים שהורשעתם בעבירת תעבורה, או באם היתה לכם עבירה של הרשעה קודמת וקיבלתם שלילת רישיון על תנאי ואפשר להפעיל את התנאי. במידה ורישיונכם נשלל, חובה עליכם לא לנהוג לכל אורך פרק זמן השלילה, אסור לנסות ולהתחכם בכל נושא זה מאחר וזו עבירה פלילית חמורה ודינה עונש מאסר של עד שלוש שנים, וקיימת אכיפה רבה בכל נושא זה. במידה ורישיונכם נשלל או שנהגתם בשלילה, פנו בהקדם לעו"ד מומחה בענייני תעבורה כדוגמת משרד עורכי דין ג'ני חבשי.

   

  כיצד מטפלים בכל נושא שלילת רישיון?

  טיפול נכון של שלילת רישיון נהיגה, צריך להיות אך ורק בידיים של מומחים בתחום, לדוגמת עורך דין לענייני תעבורה. כיצד מטפלים בכל נושא השלילה:

  • שלילה בשל נקודות – ברגע שרישיונכם נשלל על צבירת נקודות תעבורה, מחובתכם לפנות מידית לעו"ד שינסה להוציאכם מזה. כדי להימנע משלילה זו, עליכם לדעת מה מצבכם בכל הנוגע לנקודות ולטפל בזה עוד לפני השלילה.
  • שלילה בשל עבירה או עבירה קודמת – במידה ובית המשפט הטיל עליכם עונש של שלילת רישיון לאחר שעברתם עבירת תנועה מסוכנת או שהיה לכם על תנאי בעבירת תנועה ועברתם עבירה נוספת, עו"ד מומחה יוכל לערער על כך לבית המשפט בנימוקים משכנעים להחזרת רישיונכם.

   

  ביטול שלילת רישיון נהיגה בעזרת עורכת דין מנוסה

  בכל נושא של פסילת רישיון נהיגה, אין שום אפשרות הגיונית לפעול לבד להחזרת הרישיון. הדבר יוביל אתכם לתסכול רב ובמרבית הפעמים הרישיון לא יושב אליכם במהירות. פנו בהקדם האפשרי אל משרדה של עו"ד ג'ני חבשי, בעלת ניסיון רב ומומחיות בכל נושא פסילת רישיון ותעבורה.

   

   

  לשליחת הודעה,
  נא מלא את כל השדות למטה:

   מידע נוסף בנושא

   פסילה מנהלית

   בזמן שהמשטרה עוצרת אדם בחשד לנהיגה בשכרות אשר מהווה סכנה, תאונה עם נפגעים או בזמן נהיגה במהירות מופרזת אשר מהווה סכנה, ישנה אפשרות לפסול את רישיונו של הנהג. מי שאמור לפסול את הרישיון הוא קצין משטרה בעל סמכות לכך ופסילה זו נקראת פסילה מנהלית. על פי לשון החוק באם יש לשוטר שעוצר אדם, יסוד סביר להניח כי אותו נהג עבר עבירה כפי שהוגדרה בסמכות הפסילה הוא רשאי להורות לו להתייצב לשימוע מול קצין משטרה שעלול לפסול את רישיון הנהיגה. מטרת פסילה מנהלית היא מניעת הסיכון של בטחון הציבור במידה והנהג ימשיך לנהוג. פסילה מנהלית דורשת שימוע, לכן בכל מצב של חשד לפסילה, יש לפנות אל עורך דין מנוסה בתחום התעבורה על מנת למנוע את הפסילה בפועל. משרד עורכת הדין ג'ני חבשי, הוא משרד בוטיק המומחה בעבירות תעבורה המטפל גם בפסילת רישיון.

   שלילת רשיון

   ישנם מקרים שהרישיון נשלל אפילו לחודשיים או שלוש. על מנת שלא יקרה לכם דבר כזה, פנו כבר בתחילת האירוע אל עורך דין מומחה, שילווה אתכם בכל התהליך וידע לטעון את הטענות הנכונות בפני קצין המשטרה. פנו אל עו"ד ג'ני חבשי, משרד עו"ד בוטיק המתמחה בתחום זה.

   פסילת רישיון

   כשאנחנו מואשמים בביצוע עבירת תעבורה שלא קיבלנו בגינה קנס אך קיבלנו זימון לדיון בבית המשפט, לא נוכל לדעת מה העונש שנקבל. ניתן לבצע הערכה של העונש על פי מקרים קודמים שקרו, אבל צריך לקחת בחשבון כי אנו מסתכנים במצב של פסילת רישיון הנהיגה שלנו. עו"ד טוב המומחה בענייני תעבורה יוכל לתת לכם הערכה מניסיונו, ולכן תמיד במקרים כאלה מומלץ לפנות מידית אל עו"ד המטפל בתעבורה. בתי המשפט נוטים להחמיר בשנים האחרונות בכל נושא ביצוע עבירות תנועה, ובמיוחד בעבירות תנועה חמורות שגורמות למצב של סיכון המשתמשים בדרך. אם עברתם עבירה וקיבלתם זימון לבית משפט או שרישיונכם נפסל על ידי קצין משטרה, פנו מיד אל עו"ד ג'ני חבשי, משרד עו"ד המומחה בכל נושא הטיפול בשלילת רישיון נהיגה.

   כיצד מתבצעת פסילה מנהלית?

   לא רבים יודעים אבל פסילה מנהלית אינה מתרחשת אוטומטית, ואמור להתקיים שימוע בפני קצין המשטרה שיאזין ויכתוב את גרסת החשוד בעבירה ונסיבות המקרה. ישנם מקרים בהם הקצין השתכנע ומשיב לנהג את רישיון הנהיגה, אך ישנם מקרים בהם הוא מחליט לשלול את הרישיון לטווח של 30, 60, 90 ימים. במידה ורישיון הנהיגה שלכם נשלל, תאלצו לעשות את כל הדרך חזרה הביתה במונית. לכן מומלץ עוד בטרם ביצעתם את השימוע ומסרתם את גרסתכם, לפנות אל עורך דין לתעבורה שיפתור עבורכם את הבעיה על הצד הטוב ביותר.

   קיימים מספר סוגים של פסילת רישיון

   פסילת רישיון נהיגה יכולה להתבצע על ידי מספר גורמים, משרד הרישוי, בית משפט, וקצין משטרה בעל הסמכות לכך. מהן הנסיבות בהן קצין משטרה יכול לפסול את רישיוננו?

   • נהיגה העלולה לסכן את משתמשי הדרך.
   • נהיגה בהשפעת סמים, אלכוהול, או תחליף סם.
   • אי ציות לתמרורים: עצור, תן זכות קדימה.
   • נהיגה בשכרות.
   • נהיגה במהירות גבוהה מהמותר.
   • עבירות נהג חדש ועוד.

   בסמכותו של קצין המשטרה לפסול מנהלית את רישיונכם בכפוף לשימוע בין 30 ל-90 יום.

   פסילת רישיון נהיגה

   עבירות תעבורה שונות, עלולות לחייב את המבצע אותן בתשלום קנס בדרגות שונות, לעיתים אף זימון לבית משפט ויש מקרים בהם רישיון הנהיגה נשלל. אלפי רישיונות נהיגה נשללים מדי שנה בארץ, על עבירות תעבורה שונות. פסילת רישיון נהיגה מחולקת לשלושה סוגים שונים, הראשונה על ידי קצין משטרה, במידה ומדובר בעבירה חמורה הקצין יכול לשלול את הרישיון כבר בשטח, הקצין עורך שימוע לנהג ואז הוא יכול לשלול את רישיונו, מדובר בפסילה מנהלית והטווח שלה הוא 30 עד 90 ימים. פסילה מבית משפט, לאחר ביצוע עבירה ונתינת החלטה על ידי שופט, ופסילה על ידי משרד הרישוי, באם יש לך מספר גבוה של נקודות שצברת, ומדובר על פסילה של שלושה חודשים. בכל מקרה של פסילת רישיון נהיגה, יש לפנות אל עורך דין מומחה לענייני תעבורה שיסייע בעניינכם. עו"ד ג'ני חבשי וצוות משרדה מומחים בכל הנוגע לטיפול בענייני תעבורה.

   בדיקת פסילת רישיון נהיגה

   במידה ועברתם עבירה חמורה, אל תחכו לרגע בו יפסל רישיונכם. מיד עם פניית המשטרה, צרו קשר עם עורך דין המומחה בתחום התעבורה לדוגמת עו"ד ג'ני חבשי, משרד עו"ד בוטיק המייצג בין השאר עברייני תנועה ועוד, ובעל מומחיות בתחום זה.

   שלילת רישיון נהיגה

   ישנן השלכות רבות בכל הנוגע לשלילת רישיון נהיגה. הדבר יכול אף לפגוע בפרנסתכם, ועל מנת להחזיר אליכם את רישיון הנהיגה במינימום זמן, יש להשאיר את כל הטיפול בנושא בידי עו"ד מומחה. משרד עו"ד ג'ני חבשי, יוכל לסייע לכם בזמן אמת.

   פסילת רישיון נהיגה – אפשר לצאת מזה

   פסילת רישיון נהיגה היא דבר לא נעים בכלל, מדובר על נזק שיכול לגרום גם לנזק כלכלי, במידה ואתה תלוי ברכב בעבודתך. באם רישיונך נפסל בשל נהיגה במהירות מופרזת, תמיד קיימת אפשרות ערעור וחובה לבדוק אם המכשיר שקבע שעברתם על המהירות הוא תקין, צריך לוודא כי טווח הראיה של השוטר שבדק היתה תקינה ותנאי השטח התאימו לבדיקה זו. עורך דין תעבורה מנוסה ינסה להוכיח כי השוטר שבדק, או המכשיר שבעזרתו נמדדה המהירות לא עמדו בתנאים. במידה ועברתם עבירה אחרת, עורך הדין ינסה להבהיר לגורמי האכיפה ולבית המשפט כי אינכם מסוכנים, ותוכלי להמשיך ולנהוג גם במהלך המשפט והעמידה לדין.

    

   יש אפשרות ביטול פסילה מנהלית

   זה יכול לקרות לכל אחד מאתנו, גם לאלה מאתנו שנוהגים ברוב הזמן בזהירות וללא עבירות תנועה קודמות. יש סיבות רבות לפסילת רישיון, ולכן רגע לפני שאנחנו נכנסים לתוך מצב רוח רע, חשוב להבין כי ישנה אפשרות ביטול פסילה מנהלית. יש אפשרות גם לערער על החלטת בית המשפט באם בית משפט קבע כי רישיונך נפסל. על פי החוק, ניתן לערער למחוזי, במידת הצורך אפשר גם לעליון ועוד. בקשה לביטול ניתן להגיש גם אם  רישיון הנהיגה נפסל לאחר שצברת נקודות תעבורה, אולם בקשה חריגה זו תדרוש את מלא תשומת הלב. לכן בכל מקרה של ביטול פסילה מנהלית יש לפנות לאיש מקצוע המכיר את הערכאות המטפלות, ויודע מה הם הסייגים היכולים לסייע בביטול הפסילה.

   ביטול פסילה מנהלית

   פסילה מנהלית היא לא דבר סימפטי ובטח שלא דבר שנהג ירצה לקבל ולא משנה מה הן הנסיבות. דבר הפסילה הוא הליך מנהלי שאת הדיון על העבירה ינהלו בבית המשפט, בהליכים משפטיים רגילים. חשוב להבין כי ביטול פסילה מנהלית אפשרי עוד בזמן השימוע אצל קצין המשטרה המוסמך לפסול, עוד לפני שהדבר יגיע לבית המשפט. על מנת לצאת עם ביטול הפסילה בסיום השימוע, מומלץ לא להגיע לבד אלא להתייעץ עם עורך דין מנוסה בתחום התעבורה המכיר היטב את כל הדקויות והאפשרויות הקיימות בכל נושא ביטול פסילת רישיון. עורך הדין ינחה את הנהג לגבי איסוף ראיות וכל הנדרש על מנת לתמוך בסיפור אחר ושונה ממה שהוצג. נקלעתם לבעיה של פסילת רישיון? אל תהססו פנו עוד היום אל משרדה של עו"ד ג'ני חבשי, משרד בוטיק המתמחה גם בענייני בענייניי תעבורה ופסילת רישיון.

   שלילת רישיון עורך דין

   ניתן להגיש בקשה להקלה בכל עניין פסילת הרישיון, גם באמצעות האינטרנט. אך חשוב להבין כי הנימוקים אותם תציגו בלתי ניתנים לחרטה, משמע, הגשתם בקשה בנימוקים שונים, לא תוכלו לשנות את גרסתכם באם הבקשה לא תתקבל. לכן פנו עוד היום למומחים. פנו עו"ד ג'ני חבשי, מומחית בתחום התעבורה בעלת משרד עו"ד בוטיק ייחודי ומקצועי שתסייע לכם.

   פרסום עורך דין באינטרנט פרסום עורך דין באינטרנט
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support