שיחה ראשונה חינם

052-6023388

לשליחת הודעה ,
נא מלא את כל השדות למטה:

  קניית דירה

  עורך דין קניית דירה

  תהליך של קניית דירה הינו תהליך שמחייב קבלת החלטות כבדות משקל ובמיוחד למי שרוכש דירה בפעם הראשונה ומשום כך, חשוב להיעזר בשירותיו של עורך דין קניית דירה בעל ניסיון ומומחיות בתחום המקרקעין. מדובר בצעד ותהליך כלכלי משמעותי ביותר שתעשו במהלך חייכם וכזה שמעורבים בו סכומי כסף גדולים והתנהלות מול הליכים בירוקרטיים ארוכים וסבוכים. על מנת להשלים את עסקת קניית הדירה בצורה מוצלחת מומלץ וחשוב לתכנן מראש ולהיערך למהלך מבחינה כלכלית ומשפטית. קבלת ייעוץ וליווי משפטי מקצועי מידיו של עורך דין קניית דירה מנוסה ומומחה, תבטיח שההליך יתנהל בצורה הטובה ביותר, תוך שמירה והגנה על האינטרסים והזכויות שלכם.

  ליווי וייעוץ משפטי על ידי עורך דין קניית דירה

  רובם של קוני הדירות אינם מתכוננים בצורה נכונה למהלך ומתנהלים בצורה שרירותית בהתחשב בעובדה שמדובר בהוצאה כלכלית גדולה ביותר עבור רובם של משקי הבית במדינת ישראל: רובם של קוני הדירות מתנהלים כך: ראשית, הם מוצאים נכס שמוצא חן בעיניהם ולאחר מכן, במקרה הטוב, הם מבצעים בדיקה כללית בכל הנוגע לתקציב שעומד לרשותם. התוצאה הינה שבסופו של התהליך הם רוכשים את הדירה, מבלי לבצע תכנון מקדים וללא התנהלות פיננסית נכונה. למעשה, רבים מקוני הדירות מקווים שיוכלו לעמוד בגובה התשלומים עבור הנכס ובהוצאות שנלוות לעסקה וכן בתשלומי המשכנתא לאורך הזמן. תכנון כלכלי מקדים נכון הינו בעל חשיבות רבה לניהול המהלך בצורה שקולה ומושכלת ולכן מומלץ לשכור את שירותיו של עורך דין קניית דירה מנוסה שילווה אתכם לאורך כל הדרך עד להשלמת העסקה בצורה הטובה ביותר.

  קניית דירה

  תכנון פיננסי ומשפטי נכון

  גיבוש הון עצמי, מהווה את השלב הראשון בכל מהלך של קניית דירה ובמידה ואתם זקוקים לסיוע פיננסי ומתכוונים לקחת משכנתא לצורך מימון עסקת הקנייה, רצוי לקבוע פגישות בכמה בנקים במטרה לקבל אישור עקרוני לקניית הדירה. אישור זה מסתמך על נתונים ומאשר, באופן עקרוני, שהבנק אכן מוכן לאפשר לכם לקחת משכנתא לצורך קניית דירה. אישור סופי למשכנתא יתקבל רק לאחר בדיקת שמאי מטעם הבנק שיבחן את הדירה ולאחר שהבנק יבדוק את הנתונים באמצעות המסמכים התומכים שהועברו אליו יינתן אישור סופי. גם את הליך בקשת המשכנתא וביצוע הבדיקות המקדימות המיועדות לקבלת האישור, כדאי לבצע בליווי של עורך דין קניית דירה מנוסה ומקצועי שיבדוק את הנתונים ויוודא כי אתם מתנהלים בצורה שקולה ונכונה.

  ליווי, ייעוץ וייצוג משפטי בהליך קניית דירה

  משרד עורכת הדין ג'ני חבשי, מעניק שירותים משפטיים איכותיים במגוון תחומים בהם: מקרקעין, מיסוי, דיני תעבורה, ליטיגציה אזרחית, מסחרית ומנהלית, דיני תעבורה ועוד. צוות המשרד יעניק לכם ייעוץ וליווי לאורך כל שלבי הליך רכישת ומכירה דירה וכל זאת באחריות וביחס אישי, עד להשלמת העסקה על הצד הטוב ביותר.

  לשליחת הודעה,
  נא מלא את כל השדות למטה:

   פרסום עורך דין באינטרנט פרסום עורך דין באינטרנט
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support