שיחה ראשונה חינם

052-6023388

לשליחת הודעה ,
נא מלא את כל השדות למטה:

  נהיגה בשכרות

  נהיגה תחת השפעת אלכוהול

  נהיגה תחת השפעת אלכוהול מסוכנת מאוד הן לנהג והן למי ממשתמשי הדרך. אנשים רבים חושבים כי סעיף נהיגה תחת השפעת אלכוהול זה אותו סעיף כנהיגה בשכרות. מדובר בטעות מוכרת ונהיגה תחת השפעת אלכוהול, היא עבירה קלה יותר מעבירת נהיגה בשכרות והדבר מתבטא גם בעונש שלה שהוא קל יותר.

  נהיגה תחת השפעת אלכוהול נאכפת ביתר שאת מאחר ונהג הנוהג תחת השפעת אלכוהול אינו יכול להפעיל שיקול דעת על הכביש, והוא מהווה סכנה למשתמשי הדרך. עבירת הנהיגה בשכרות מהווה גורם מוכח לתאונות דרכים, ולכן רשויות החוק דואגות לאכוף את הנושא ביתר שאת ודואגת להקים מחסומים במקומות בילוי במיוחד בשעות הערב והלילה ובסופי שבוע. במידה ונהגת תחת השפעת אלכוהול ונתפסת, פנה עוד היום לעו"ד מומחה בתחום לדוגמת עו"ד ג'ני חבשי, שתטפל בכל הנושא עוד בטרם תיקנס או תיענש.

  העונש של נהיגה תחת השפעת אלכוהול

  לעיתים, נהגים אשר נוהגים בשכרות ונתפסים, מעדיפים כי בית המשפט ימיר את העונש לסעיף נהיגה תחת השפעת אלכוהול משום שמדובר בעונש קל יותר. ישנן אמות מידה למדידת רמת האלכוהול בגוף. לדוגמה, חוקי מותק עד 290 מיקרוגרם אלכוהול במידת ליטר אויר בבדיקת ינשוף. או באם מבצעים בדיקת דם אז 50 מיליגרם אלכוהול במאה מיליליטר דם. המדדים הם של נהגים ותיקים ולא מדברים על נהגים צעירים או נהגים חדשים כשבמקרה הזה המדדים מופחתים במידה ניכרת.

  במידה ונתפסתם נוהגים בשכרות העונש הוא שלילה של שנתיים ובמידה ונתפסתם נוהגים תחת השפעת אלכוהול אז מדובר בשלילה לשלושה חודשים, הבדל משמעותי מאוד.

  חוק נהיגה בשכרות

  נתפסתם נוהגים תחת השפעת אלכוהול? פנו מיד עם תפיסתכם אל עורך דין מומחה בתחום שיוכל כבר בשטח ברגעים הראשונים לעדכן אתכם ולייעץ מה כדאי לעשות על מנת להקל את הנסיבות. עו"ד ג'ני חבשי היא מומחית בתחומה לכל נושא התעבורה ונושא נהיגה תחת השפעת אלכוהול.

  לשליחת הודעה,
  נא מלא את כל השדות למטה:

   מידע נוסף בנושא

   נהיגה בשכרות עונש

   נהגים רבים נעצרים לבדיקת שכרות במחסומים אקראיים הפרוסים בדרך כלל בשעות הערב בסופי שבוע, ובחגים. תפקיד המחסומים הללו הוא לוודא כי נהג הרכב אינו נוהג כשהוא תחת השפעת אלכוהול. בשנים האחרונות, כמות תאונות הדרכים שהלכה וגדלה הובילה להחמרה בכל הנוגע לטיפול בנושאי השתכרות והמחוקק העלה את רף הענישה בעבירה מסוג זה. נהיגה בשכרות עונש, הוא אחד מהדרכים לטפל בנושא כואב זה. עם זאת חובה לקחת בחשבון כי ישנו חריג לכל כלל וכך גם בעבירת של שכרות.

   לכן, בכל מקרה שנתפסת נוהג בשכרות, פנה אל עורך דין לענייני תעבורה לייעוץ עוד בטרם החלה החקירה המשטרתית, זאת על מנת לא לגרום להפללה עצמית ולנזק עתידי. משרד עו"ד ג'ני חבשי, משרד בוטיק המתמחה בכל נושאי נהיגה בשכרות ותעבורה ישמח לסייע לך בכל דבר.

   נהיגה בשכרות עונש – ניתן להקל

   נהיגה בשכרות כוללת עונשים הקבועים בחוק במידה ונתפסת. העונשים נקבעים על פי מספר פרמטרים ביניהם מה אחוז האלכוהול בדם, מהי מסוכנות הנהג, האם קיימות עבירות קודמות ועוד. לעיתים, במקרים מסוימים נהיגה בשכרות עונש, ניתן להקלה. כיום מינון אחוז האלכוהול בדם עומד על 240 מיקרוגרם, שהוא בערך שווה לשליש כוס בירה.

   העונש הקבוע בחוק לעבירת השכרות הוא פסילת רישיון של מינימום שנתיים בפועל ובמידה ונהג שנתפס הורשע בעבירה דומה בטווח של שנה לפני העבירה הנוכחית, העונש יהיה לא פחות מארבע שנים. עו"ד טוב ומקצועי, יוכל להקל בעונש באופן משמעותי ולעיתים אף לבטל זאת, הכול בהתאם לנסיבות והממצאים. לכן חשוב לערב עורך דין מומחה בתחום כבר מהזמן בו נתפסתם.

   נהיגה בהשפעת אלכוהול

   נעצרתם על נהיגה בשכרות? אל תתמודדו לבד, לעיתים לתפיסה זו יש השלכות עתידיות חמורות מאוד. לכן אל תהססו ופנו אל עורכת הדין ג'ני חבשי, המתמחה בתחום זה ומשרדה מייצג לקוחות רבים בתחום התעבורה בכלל ונהיגה בשכרות בפרט.

   עו"ד נהיגה בשכרות

   כולנו שותים מדי פעם אלכוהול בכמות זו או אחרת, בין אם מדובר על בילוי עם חברים, אירוע בו היינו חגיגות, או כל דבר אחר. החוק קובע כי אסורה הנהיגה בהשפעת אלכוהול. לכן באם תנהגו לאחר שתיה, גם אם מדובר בכוסית קטנה או בירה אחת ויתפוס אותך שוטר שיבקש לבצע בדיקת שכרות, דע כי אתה נמצא בצרה ותזדקק לשירותיו של עו"ד נהיגה בשכרות.

   העונש כפי שהוא מוגדר בחוק, עבור מי שנהג בשכרות, הוא פסילת רישיון לשנתיים, ופסילה מנהלית ל-3 ימים תוך החרמת רכבכם לתקופה של חודש. מדובר כמובן בעונש מינימום. במידה ונתפסתם, פנו אל עורך דין מומחה לתעבורה ומנוסה בטיפול באירועי נהיגה בשכרות כמו עו"ד ג'ני חבשי בעלת משרד בוטיק המתמחה בין היתר בטיפול בנושא זה.

   חשוב לציין כי זהו העונש מינימום המוגדר בחוק אך בעזרת עורך דין נהיגה בשכרות אשר מנוסה בתחום, ניתן לצמצם משמעותית את העונשים הנ”ל.

   עו"ד נהיגה בשכרות יסייע לכם

   העונשים על נהיגה בשכרות בהחלט לא סימפטיים ולא הייתם מעוניינים שרישיונכם יישלל, רבים מאתנו תלויים ברישיון הנהיגה על מנת להתנהל באופן נורמלי בחיי היום יום. חשוב לדעת כי במידה ומדובר על פעם שניה שנתפסתם נוהגים בשכרות תזכו לפסילת רישיון לארבע שנים. רבים נוטים לחשוב כי במידה וישתו מעט ויתפסו נוהגים העונש לא יהיה חמור. מדובר בטעות גדולה, בכל מקרה של נהיגה בשכרות ניתן לקבל עונש של שלילה לשנתיים. אומנם, יש שופטים שמתייחסים בסלחנות לכמות קטנה של אלכוהול, אך ישנם המחמירים מאוד. במידה ונעצרת בחשד לנהיגה בשכרות השוטרים יבדקו מאפייני התנהגות שיעידו על השכרות ויבקשו ממך בדיקת נשיפה לבדוק את אחוז האלכוהול בדמך. בכל מקרה כזה, פנה מיד אל עו"ד נהיגה בשכרות.

   עונש על נהיגה בשכרות

   עו"ד נהיגה בשכרות יבדוק את כל מכלול הנתונים וידע למצוא את הסיבות בגינן ניתן אולי לפסול את העבירה, להקל בעונש ועוד. לכן פנו עוד היום אל משרדה של עורכת הדין המומחית בתחומה לענייני נהיגה בשכרות, עו"ד ג'ני חבשי.

   עורך דין נהיגה בשכרות

   נהיגה בשכרות היא אחת מהעברות הנפוצות כיום בתחום התעבורה. כשאדם נוהג לאחר שתיית אלכוהול, במידה והוא נעצר על ידי המשטרה, בין אם במחסום אקראי או בין אם ביצע עבירה כלשהי, נמדדת כמות האלכוהול בדמו ובמידה והוא עובר את ריכוז כמות האלכוהול המותרת, הוא בצרות.

   בכל מקרה כזה, מומלץ לפנות אל עורך דין נהיגה בשכרות, המכיר את היטב את כללי החוק ויכול לסייע בהפחתת העבירה. באם בדמכם נמצא ריכוז אלכוהול של עד 50 מיליגרם במאה מיליליטר דם, מדובר בתוצאה תקינה, כך גם בתוצאה של עד 240 מיקרוגרם אלכוהול בליטר אחד בדגימת אוויר שנעשתה בבדיקת נשיפה כבדיקת ינשוף.

   כלל חשוב, אין לסרב לבדיקת שכרות מאחר והסירוב עצמו הוא עבירה פלילית בלי קשר לתוצאה. בכל בעיה ניתן לפנות אל עו"ד ג'ני חבשי, המומחית בכל נושא עבירות התעבורה.

   מהו תחום הטיפול של עורך דין נהיגה בשכרות?

   לאחר שאדם נעצר במהלך נסיעה גם לבדיקה שגרתית, השוטר בבואו לבדוק אותו מתרשם מהריח הנודף ממנו או מנוסעים נוספים, ההתנהגות הכללית, הופעתו, הצורה בה הוא עומד ויכולת ההבנה הבסיסית.

   כאשר אתה נעצר או מעוכב בחשד לעבירות תעבורה, קיימת האפשרות לערער על תוצאות הבדיקה או הבדיקות שנערכו לך.

   על מנת לעשות זאת, עליך לשכור את שירותיו של עו"ד מומחה בתחום התעבורה שישיג את דו"ח הבדיקה, יבחן את הממצאים, נסיבות המקרה ופרמטרים נוספים.

   נהיגה בשכרות עורך דין

   רבים אינם יודעים אך בדיקות הנשיפה המבוצעות כיום אינן מדעיות, ויש אפשרות לערער עליהן. אל תתמודדו לבד, פנו עוד היום אל עו"ד ג'יני חבשי משרד עו"ד בוטיק המטבל בכל ענייני התעבורה.

   פרסום עורך דין באינטרנט פרסום עורך דין באינטרנט
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support