שיחה ראשונה חינם

052-6023388

לשליחת הודעה ,
נא מלא את כל השדות למטה:

  מחיקת נקודות תעבורה

  מחיקת נקודות מהירות

  אדם שעובר על חוקי התעבורה, צובר לחובתו נקודות תעבורה אשר סכומן מוגדר בהתאם לאופי העבירה. שיטה זו משמשת כאמצעי מעקב אחר ביצוע עבירות תעבורה של נהגים. השיטה פחות מיועדת לנהגים שעוברים על החוק לעיתים רחוקות, אלא מתמקדים בה יותר בעברייני התנועה הסדרתיים. הנקודות הן אמצעי לענישה בנוסף לקנסות, פסילות ועוד, כאשר המטרות של שיטה זו הם הרתעה מלבצע עבירות תעבורה, זיהוי עבריינים סדרתיים מורשעים, ולהגנה על בטיחותם של המשתמשים בדרך.

  על פי השיטה, הניקוד יכול לנוע בטווח של 2 נקודות לעבירה קלה, ועד לניקוד של 10 נקודות לעבירות חמורות. הפעלת הסנקציות על הנהגים תחול מ-12 נקודות ומעלה. באם קיבלת נקודות על עבירות שביצעת ואינך מעוניין להגיע למצב של פסילה בשל נקודות גבוהות, פנה עוד היום אל משרד עורכי דין ג'ני חבשי, לייעוץ לשם מחיקת נקודות תעבורה שלכם.

  אפשרי לבצע מחיקת נקודות תעבורה

  אם חשבתם שתיתקעו עם הנקודות אותן צברתם, תדעו שקיימת אפשרות מחיקת נקודות תעבורה. כן זה לא פשוט אך זה אפשרי, ועל מנת להצליח בזאת מי שיכול לעשות זאת זה רק עורך דין מומחה בתחום התעבורה. כמה דברים שחשוב לדעת על צבירת נקודות: תקופת צבירת נקודות היא בין שנתיים לארבע שנים, צברתם עד 20 נקודות לאורך שנתיים, לאחר שנתיים ימחק הניקוד, באם צברתם 22 נקודות ומעלה, תקבלו הארכת הנקודות לארבע שנים.

  מחיקת נקודות מהירות בליווי עו"ד מיומנת

  אל תנסו למחוק את הנקודות אותן צברתם, לבד. לעיתים ניסיון המחיקה לא רק שלא יועיל אלא יכול אף להחמיר את מצבכם. חשוב מאוד לפנות אל עורך דין מומחה לענייני תעבורה, המכיר את הדרכים הנכונות למחיקת נקודות תעבורה. פנו עוד היום על המומחית בתחום, עו"ד ג'ני חבשי.

  לשליחת הודעה,
  נא מלא את כל השדות למטה:

   מידע נוסף בנושא

   מחיקת נקודות עבירות תנועה

   מחיקת נקודות עבירות תנועה היא לא עניין של מה בכך. אנשים עושים טעות בסיסית  כשהם חושבים שבאם צברו נקודות ויחכו, הנקודות ייעלמו לבד. בחלק מהמקרים מדובר בעובדה נכונה בהחלט. הבעייתיות היא, כשאתם מבצעים עוד ועוד עבירות תעבורה והכמות מצטברת ככדור שלג. לכן מומלץ גם בעבירות הראשונות הטומנות בחובן נקודות, לפנות למחיקת נקודות אלו, שלא תגיעו למצב של ענישה.

   גובה העונש עולה בהדרגה וזאת על פי כמות הנקודות שנצברות וכן חומרת העבירות, שבסופו של דבר יגרמו לכם לעבור קורסי נהיגה בדרגות שונות, ואף פסילת רישיון תלוי בכמות הנקודות הצבורה לחובתכם. ישנם כאלה הנאלצים אף לעבור מבחן עיוני ומבחן מעשי. רישיון נהיגה שנפסל בגין נקודות הוא מעמסה כבדה מאוד המקשה על התפקוד היומיומי. במידה וצברתם נקודות, פנו כבר עכשיו אל  עו"ד ג'ני חבשי, אשר מטפלת בעבירות תעבורה קלות וחמורות כאחד.

   מחיקת נקודות עבירות תנועה – החומרה שבענישה

   קיימים מקרים קיצוניים בהם סכום הנקודות בצבורות הוא גבוה מאוד, וכן גם העונשים וההגבלות אשר הדבר מקנה. נהג שלחובתו צבירה של  36 נקודות ומעלה, רישיונו ייפסל למשך שלושה חודשים. בסיום שלושת החודשים הוא יחויב לעבור שוב מבחן עיוני על מנת להחזיר את רישיון הנהיגה שלו. במידה וצברתם 36 ל – 72 נקודות רישיון הנהיגה שלכם יפסל ללא פחות מתשעה חודשים, ותיאלצו לעבור גם מבחן עיוני, וגם מבחן מעשי, ממש כמו נהג ללא רישיון, ולא משנה מה הוותק שלכם על ההגה עד כה. בנוסף לכך הנהג מחויב לעבור בדיקות רפואיות של המכון הרפואי לבטיחות בדרכים. לכך פנו במקדם לבצע מחיקת נקודות עבירות תנועה.

   ביטול נקודות עבירות תנועה

   באם אתה חושב כי נקבעו לרעתך נקודות שלא כחוק, מומלץ לשכור את שירותיו של  עורך דין מומחה בתחום התעבורה, שילמד את ויוכיח את חפותך. פנו עוד היום אל עו"ד ג'ני חבשי, המומחית בתחום התעבורה ומחיקת נקודות.

   מחיקת נקודות

   מחיקת נקודות תעבורה היא לא דבר פשוט לכל הדעות. ישנה סיבה מצוינת על פי חוק לצבירת נקודות תעבורה, דבר אשר מעיד על מסוכנותו על הכביש. מדד הנקודות לא מיועד לאנשים אשר מבצעים מעט עבירות תנועה אלא לאנשים שהם עברייני תנועה סידרתים על מנת למנוע את מסוכנותם. באם ביצעתם מספר קטן של עבירות תנועה ולאחריהן לא בוצעו עבירות נוספות, אין לכם מה לדאוג. באם צברתם מעל ל-12 נקודות אתם נמצאים באזור האדום של העונשים והקנסות הקבועים בחוק.

   עו"ד תעבורה טוב יוכל למחוק לכם נקודות על מנת שלא תגיעו לצבירת נקודות גבוהה יותר אשר בגינה יש פסילת רישיון ותחויבו לבצע מבחן עיוני מחדש ובמקרים קיצוניים יותר גם מבחן מעשי. לכן פנו עוד היום אל עו"ד ג'ני חבשי משרד עו"ד מומחית בתחומה, בין השאר בכל נושא התעבורה.

   למה חובה לבצע מחיקת נקודות?

   מחיקת נקודות תמנע מכם לגשת לקורסי נהיגה מונעת, ואף פסילת רישיון באם צברתם מספר נקודות תעבורה גבוה. תוקף נקודות תעבורה הוא מיום ביצוע העבירה ועד שנתיים למי שצבר עד 20 נקודות ומי שצבר מעל 22 נקודות, למשך 4 שנים. מי שביצע למעלה מ 22 נקודות יחויב בנהיגה מונעת באם לא יעשה זאת הנקודות יישארו תקפות. נהג שצבר 72 נקודות או שרישיונו נפסל לשלושה חודשים  לפני שעברו 6 שנים מעבירה האחרונה הרישיון שלו ייפסל לתשעה חודשים ויאלץ לבצע בדיקות רפואיות ומבחן תיאוריה וטסט חוזרים.

   מחיקת נקודות תנועה

   אל תמתינו להגיע למקסימום הנקודות לקבלת קנס. במידה וצברתם אפילו מעט נקודות, פנו בהקדם אל עורך דין מומחה שינסה למחוק לכם את הנקודות. עורך דין מנוסה ידע איך לעשות זאת. פנו עוד היום אל עו"ד ג'ני חבשי, מומחית בתחום מחיקת הנקודות, נושאי תעבורה ועוד שתשמח לסייע לכם.

   פרסום עורך דין באינטרנט פרסום עורך דין באינטרנט
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support