שיחה ראשונה חינם

052-6023388

לשליחת הודעה ,
נא מלא את כל השדות למטה:

  מכירת דירה

  עורך דין מכירת דירה

  לפני מהלך של מכירת הדירה,  חשוב ומומלץ לערוך בדיקה מקצועית לגבי המצב המשפטי של הנכס וזאת על ידי עורך דין מכירת דירה מומחה ומנוסה בתחום הנדל"ן, המקרקעין והמיסוי. מצבה המשפטי של הדירה מתבטא בנסח הטאבו שהוא למעשה מעין תעודת זהות משפטית של הדירה כפי שהיא רשומה ומופיעה בלשכת רישום המקרקעין – הטאבו. בנסח מופיעים ומפורטים פרטים ונתונים שונים רלוונטיים בהם: זהות בעלי הדירה הרשומים, שטחה הרשום של הדירה, הצמדות שונות ששייכות לה – חניה, מחסן, מרפסת וכו' וכן האם מופיעות הערות שונות על הדירה כגון: שעבודים, עיקולים או משכנתאות. על מנת לבצע את הבדיקה הזו מומלץ, טרם החתימה על החוזה וההסכם, לשכור ולהיעזר בשירותיו המקצועיים של עורך דין מנוסה בתחום המקרקעין וזאת על מנת שהוא יבצע בדיקות משפטיות מקדימות שונות בהן בדיקה של נסח הטאבו או אישור הזכויות ויפעל לתיקון הרישום במידת הצורך.

  שירותיו המקצועיים של עורך דין מכירת דירה

  במידה ואתם זקוקים לסיוע במימון רכישת דירה ואתם נעזרים במשכנתא, כדאי לבקש מהבנק מסמך שנקרא – דוח יתרות לסילוק משכנתא. מדובר במסמך שמפרט את הסכום שנדרש לצורך מחיקתה של המשכנתא שרשומה על הדירה. בנוסף, במקרה בו אתם מעוניינים להעביר את המשכנתא לדירה אחרת שתקנו, תוכלו לדעת מהו גובה המשכנתא שחל על הדירה שלכם וכך לתכנן בצורה נכונה את מימון העסקה הבאה. את ההליכים הפרוצדורליים הללו ואחרים, מומלץ לבצע בליווי של עורך דין מכירת דירה מומחה ומנוסה שייקצר זמני המתנה ויבצע בדיקות משפטיות מקצועיות במטרה לוודא ולהבטיח שהליך ועסקת המכירה יתנהלו ויסתיימו בצורה חלקה.

  מכירת דירה

  אילו בדיקות כדאי לבצע לפני מכירת דירה?

  בהליך מכירת דירה, חלים כמה מיסים שאותם כדאי לבדוק טרם החתימה על חוזה המכירה. תשלומי המס במידה והם גבוהים, הינם בעלי השפעה והשלכה משמעותית בכל הנוגע לכדאיות הכלכלית של העסקה והם עשויים להפוך אותה לבלתי משתלמת עבורכם. לכן, רצוי וחשוב לבדוק מראש את גובה המיסים ובהתאם לתוצאות לקבל החלטה מושכלת ונכונה המבוססת על נתונים מהימנים וריאליים בקשר למחיר הדירה. את הבדיקות הללו מומלץ שייבצע גורם מקצועי מוסמך ומנוסה בתחום מיסוי מקרקעין שהינו עורך דין מכירת דירה. הבדיקות המקדימות, יאפשרו לכם לנהל את העסקה בצורה מיטבית מבחינה כלכלית ומשפטית ויבטיחו שמירה והגנה על הזכויות והאינטרסים שלכם לאורך כל שלבי התהליך ועד להשלמת העסקה על הצד הטוב ביותר.

  מעטפת שירותים משפטיים איכותית ואפקטיבית מידי מומחים

  משרד עורכת הדין ג'ני חבשי, מתמחה במתן מעטפת שירותים משפטיים במגוון רחב של תחומים בהם: נדל"ן ומקרקעין, מיסוי בעסקת מכירה ורכישה של דירה, דיני תעבורה, ליטיגציה אזרחית, מסחרית ומנהלית ועוד. התפיסה הערכית שלנו היא מתן ייצוג וייעוץ משפטי ברמה המקצועית הגבוהה ביותר וזאת במטרה להוציא את הצדק לאור.

  לשליחת הודעה,
  נא מלא את כל השדות למטה:

   פרסום עורך דין באינטרנט פרסום עורך דין באינטרנט
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support