שיחה ראשונה חינם

052-6023388

לשליחת הודעה ,
נא מלא את כל השדות למטה:

  מכירת דירה שהתקבלה בירושה

  מכירת דירה שהתקבלה בירושה הינה עסקה שמגיעה לאחר התרחשות של אירוע מצער של פטירת אחד מבני המשפחה. בני המשפחה מתמודדים עם אירוע כואב וקשה ברמה האישית, ובנוסף ובמקביל, הם נאלצים לנהל הליך מכירת דירה שהתקבלה בירושה שהינו הליך בירוקרטי מתיש וארוך. תהליך של מכירת דירה שהועברה והתקבלה בירושה, עלול להציף רגשות עזים ומשקעים מהעבר, כאשר לעיתים, מכירת הדירה עלולה לעורר ריבים ומחלוקות בין בני המשפחה בכל הנוגע לעסקת המכירה. ישנם מקרים שמגיעים לפתחו של בית המשפט בסכסוכי ירושה ולצער בני המשפחה, זו לא הייתה הכוונה הראשונית והמקורית של המוריש. בכל מקרה בו קיבלתם נכס בירושה ואתם מעוניינים לבצע הליך מכירה, חשוב להסתייע בשירותיו של עורך דין מומחה ומנוסה בתחום ירושות וצוואות ובעל מומחיות בתחום המקרקעין. הליווי משפטי, יסייע בידכם לנהל את העסקה בצורה הטובה ביותר ויפתור מחלוקות במידה וייווצרו כאלה.

  מכירת דירה שהתקבלה בירושה

  הליך מכירת דירה שהתקבלה בירושה

  חשוב לזכור שלאחר המכירה, הנכס החשוב והיקר ביותר הינו בני המשפחה, בנוסף, על מנת שתבטיחו שהליך המכירה יסתיים ויושלם בהצלחה, רצוי שהיורשים יפעלו בתיאום ובשיתוף פעולה תוך הסכמה ביניהם. על עסקת מכירת דירה שהתקבלה בירושה חלים אותם כללים עיקריים שחלים על מכירת דירה רגילה. ראשית, חשוב לוודא שהמצב המשפטי והרישומי של הנכס יאפשר מכירת הדירה .לכן, כדאי לפעול במהירות כדי לרשום על שם היורשים את הזכויות בדירה בלשכת רישום מקרקעין ולוודא שהרישומים המשפטיים השונים הינם מוסדרים. בנוסף, חשוב לוודא שלא קיימים חובות כלשהם על הדירה לרשויות המס, משכנתא, חובות לרשות המקומית או לכל גוף אחר. את כל הבדיקות וההליכים הבירוקרטיים המקדימים הללו, רצוי שיבצע גורם מקצועי מנוסה שהינו עורך דין מומחה בתחום ירושות. הליווי המשפטי ייקצר הליכים בירוקרטיים, ימנע טעויות ומחלוקות ויבטיח שמירה והגנה על אינטרסים וזכויות חשובים.

  משרד עורכי דין מוביל ומנוסה בתחום ירושות וצוואות ומקרקעין

  משרד עורכת הדין ג'ני חבשי, מעניק שירותים משפטיים חיוניים ואפקטיביים במגוון תחומים בהם: מקרקעין, ירושות וצוואות, ליטיגציה אזרחית, מסחרית ומנהלית, דיני תעבורה ועוד. הייעוץ, הליווי והייצוג מידי מומחים יבטיחו ניהול ההליך בצורה מיטבית ושמירה על הזכויות החיוניות שלכם.

   

  לשליחת הודעה,
  נא מלא את כל השדות למטה:

   פרסום עורך דין באינטרנט פרסום עורך דין באינטרנט
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support