שיחה ראשונה חינם

052-6023388

לשליחת הודעה ,
נא מלא את כל השדות למטה:

  מכון רפואי משרד הרישוי

  מכון רפואי משרד הרישוי מספק שירותים ופועל מטעם משרד הבריאות ואחראי לביצוע בדיקות של ציבור הנהגים בפן הרפואי והינו בעל הסמכות לקבוע מי כשיר להוציא ולהחזיק ברישיון נהיגה ומי אינו רשאי לקבל או לחדש רישיון נהיגה. המכון הרפואי במשרד הרישוי יכול לקבוע מי כשיר להוציא ולהחזיק בסוגים השונים של רישיונות הנהיגה הקיימים דוגמת: אוטובוס, מונית, משאית וכו'. לא אחת אנו עדים לקביעות של המכון הרפואי לבטיחות בדרכים של משרד הרישוי בכל הנוגע לנהגים שמורשים להוציא ולהחזיק ברישיון נהיגה פרטי, אך אינם רשאים להחזיק ברישיונות נהיגה ציבוריים ויש לכך דוגמאות רבות.

  תחומי האחריות והשירותים של מכון רפואי משרד הרישוי

  ישנם כמה גופים שיכולים וחייבים לדווח למכון הרפואי לבטיחות בדרכים של משרד הרישוי וזאת כאשר הם מזהים בעיה רפואית כלשהי או בעיה אחרת שלדעתם עשויה להשפיע על יכולת וכושר הנהיגה של אדם. במידה והגוף המסוים העביר דיווח לאנשי המקצוע של מכון רפואי משרד הרישוי לגבי בעיה או ליקוי שעשויים להגביל ולפגוע בכושר הנהיגה, המכון ישלח את הנהג לבדיקה רפואית ויבדוק את יכולת וכושר הנהיגה שלו. הגורמים שעשויים ולעתים אף חייבים לדווח למכון הרפואי משרד הרישוי הינם:

  • משטרת ישראל – יכולה להעביר דיווחים על נהגים שהיו מעורבים בתאונות דרכים, נהגים שהינם בעלי עבר פלילי, נהגים שאינם רשאים ומתאימים להחזיק רישיון נהיגה מבחינת תקנות ודרישות בטיחות בנהיגה.
  • בתי המשפט – בכל מקרה שנהג הורשע על פי הדין בעבירה פלילית, קלה או חמורה שלדעת בית המשפט עלולה להשליך ולהשפיע על כושר נהיגה, לבית המשפט ישנה הסמכות ושיקול הדעת האם להעביר דיווח משפטי מקצועי לגורמי המקצוע של מכון רפואי משרד הרישוי.
  • כל גורם וגוף מקצועי שנחשף לשימוש באלכוהול או בסמים בצורה חריגה דוגמת צה"ל, משטרת ישראל, גורמי רווחה ועוד, אמורים לדווח למכון הרפואי לבטיחות בדרכים של משרד הרישוי לגבי אותם הנהגים וזאת על מנת לבחון את ההתאמה שלהם להחזיק ברישיון נהיגה.

  מכון רפואי משרד הרישוי

  ייעוץ, ליווי וייצוג משפטי מקצועי במגוון תחומים

  עורכת הדין ג'ני חבשי הינה בעלת ידע וניסיון משפטי עשיר בתחומי ההתמחות שלה: דיני תעבורה, עבירות סמים, ליטיגציה אזרחית, מסחרית ומנהלית, דיני חברות, נדל"ן ומקרקעין, לשון הרע ועוד.  משרדנו מחזיק בתפיסה ערכית של מתן ליווי, ייעוץ וטיפול משפטי מקצועי ללקוחותיו ברמה הגבוהה ביותר וזאת במטרה לעשות צדק. המשרד הינו משרד בוטיק שמעניק מגוון שירותים משפטיים בקשת רחבה של נושאים ייחודיים וזאת מתוך מומחיות, מיומנות ושאיפה למצוינות. אז אם אתם מעוניינים בייעוץ של עו"ד תעבורה.

  לשליחת הודעה,
  נא מלא את כל השדות למטה:

   פרסום עורך דין באינטרנט פרסום עורך דין באינטרנט
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support