שיחה ראשונה חינם

052-6023388

לשליחת הודעה ,
נא מלא את כל השדות למטה:

  מחיקת BDI שלילי

  מחיקת רישום שלילי או תיקון רישום שלילי

  מהו BDI והאם ניתן למחוק רישום שלילי?

  המונח BDI שלילי מתייחס להיסטוריה הפיננסית של הפרט או אף לחברות. מי ש שיש להם BDI שלילי לא יכולים לקבל הלוואה, לפתוח חשבון, להוציא כרטיסי אשראי או להזמין פנקסי שיקים.

  החל מאפריל 2019, חוק נתוני אשראי החדש מאגר נתוני האשראי הארצי מנוהל ע”י בנק ישראל.

  כאשר אתה פונה לבנק או לחברת האשראי בבקשה כלשהיא – הם פונים ל BDI או ל D&B ומבקשים מהם להפיק דוח עליך. דו"ח זה נקרא דוח נתוני אשראי והוא מכיל מידע משלוש השנים האחרונות הנוגע להתנהלות הפיננסית שלך. אם לא עמדת בהחזרי המשכנתא או ההלוואות שלך, אם חזרו לך שיקים או שחשבונך הוגבל, אם היו לך תיקים בהוצל”פ או אם חס וחלילה פשטת רגל – כל אלו יהיה מפורטים בדו"ח. במקרה זה, סביר שבקשתך תענה בשלילה.

  אז מה ניתן לעשות?

  במידה וקיימות טעויות בדו"ח נתוני האשראי, ניתן להגיש בקשה לתיקון מידע. מנהל המאגר חייב לבדוק את טענותיך ובמידה והן מוצדקות הוא חייב לתקן את הדו"ח.

  כמובן שלצורך תיקון מידע שגוי או פנייה לערכאות משפטיות אם בערעור ואם בתביעה, מומלץ להיעזר בשירותיו של המשרד העוסק בתחום ובכך להגדיל באופן ניכר את סיכויי ההצלחה.

  ג'ני חבשי, משרד עורכי דין עוסק ברישום חברות חדשות, דיני חברות ותאגידים. פנו אלינו בכל שאלה ונשמח לסייע. במייל: jeny@habashi-law.co.il , טלפון: 052-6023388

  האמור לעיל הינו בגדר מידע כללי בלבד ואינו בא להחליף ייעוץ ו/או חוות דעת משפטית הדרושה, בדרך כלל, טרם נקיטת הליכים משפטיים.

  לשליחת הודעה,
  נא מלא את כל השדות למטה:

   מידע נוסף בנושא

   מחיקת רישום שלילי bdi

   יצא לכם לבקש הלוואה וסורבתם? ניסיתם להוציא כרטיס אשראי ודחו את בקשתכם? אתם לא לבד, ורוב הסיכויים שזה קרה כי יש לכם BDI שלילי. ראשית, חשוב להבין על מה מדובר. BDI הוא דירוג אשראי, מעין טביעת זהות כלכלית שכיום מקומות רבים נעזרים בנתון על מנת לקבוע נתוני אשראי האם אתה יכול לקבל הלוואות, כרטיסי אשראי והאם אתה נחשב ללקוח מסוכן או לא מבחינת נתוני האשראי. אנשים בעלי BDI שלילי, נתקלים בבעיות רבות בבואם לבקש את אחד מהדברים שצוינו מעלה, וכיום יש מסורבים רבים בשל דירוג האשראי שלהם גם אם מצבם הנוכחי טוב מבעבר.

   ניתן לבצע מחיקת BDI שלילי, אך חשוב להבין על מה מדובר ומהם ההשלכות של דבר זה. מומלץ לפנות לעו"ד מומחה בתחום לפגישת ייעוץ לפני כל צעד בנושא זה, על מנת לא לגרום לטעויות עתידיות. משרד עו"ד ג'ני חבשי, המומחה בכל עניין בדיקה ומחיקת BDI ישמח לסייע לכם בכל נושא.

   מחיקת BDI שלילי – מה זה אומר?

   כל המידע על עברו הפיננסי של אדם מתרכז במקום אחד והוא מגיע מגופים שונים, חברות אשראי, בנקים שונים, הוצאות לפועל ועוד. המידע מגיע מגופים שונים, בהם בנקים, הוצאה לפועל וחברות כרטיסי אשראי. ברגע שיש BDI שלילי, זאת אומרת שאותו אדם לא עמד בהתחייבויות שניתנו לו לדוגמת הלוואות שחזרו, צ'קים חוזרים, הוצאה לפועל שקיימת ועוד. למרבה הצער גם לאחר תקופה ארוכה בה אתם לכאורה "בסדר" ומתנהלים נכון, עדיין דירוג האשראי שלכם נשאר נמוך או שלילי. מחיקת BDI שלילי, אפשרית אך לא בכל מקרה, ולא תמיד כדאי למחוק BDI שלילי, לכן חובה להתייעץ עם עו"ד מומחה בתחום.

   איך מוחקים bdi שלילי

   ישנם לא מעט גופים המציעים השכם וערב שירותי מחיקת BDI שלילי, חלק מעניקים ייעוץ מקצועי וחלק לא רק שלא מוחקים אלא מסבכים עוד יותר את הלקוח האומלל. פנו עוד היום אל עו"ד ג'ני חבשי, המומחית בתחום, שתסייע לכם לסיים עם דירוג האשראי השלילי.

   מחיקת BDI

   מחיקת BDI היא עבור אנשים בעלי דירוג אשראי שלילי, שרוצים דף חדש עבור לקיחת הלוואות או קבלת אשראי. בשנים האחרונות נפוצה תופעת ה-BDI השלילי, שהוא בעצם אשראי שלילי, וגורם למפח נפש בקרב אנשים אשר התנהלותם בעבר לא היתה נכונה.

   בשנתיים האחרונות, רוב הגופים בארץ מסתמכים על דו"ח מצ"ב האשראי על מנת לתת לאנשים הלוואות ואשראי בכרטיסי אשראי. מה שמוביל לדירוג BDI שלילי היא התנהלות כלכלית לא נכונה כיתרת חוב גבוהה, צ'קים חוזרים, עיקולי הוצאה לפועל, הגבלות, פשיטת רגל ועוד. פרמטרים אלו בודקים בעצם את מידת הסיכון שלכם בנוגע להחזרי כספים הניתנים לכם או מסגרת אשראי שתקבלו.

   על מנת לבצע מחיקה מסוג זה מומלץ לפנות אל עו"ד מומחה בתחום. עו"ד ג'ני חבשי, וצוות משרדה, מנוסים בכל עניין בדיקה ומחיקת BDI וישמחו לסייע לכם בכל נושא.

   מחיקת BDI – מה כרוך בכך?

   במידה ואתם נמנים על האנשים בעלי BDI שלילי, תתקלו בקשיים לקבלת הלוואה, תהיה בעיה עם שימוש בכרטיס אשראי ואף הנפקת פנקסי צ'קים, ובנוסף ישנן פעולות בנקאיות שיהיו חסומות עבורכם. מחיקת BDI אפשרית במרבית מהמקרים, וכל מקרה נדרש לבדיקה מעמיקה. מאחר והשלכות של בעיות מסוג זה נסחבות שנים ולא נמחקות, גם אנשים שנמצאים בשנים האחרונות במצב טוב, נתקלים בקשיים בשל בעיות עבר. לעיתים אנו מעוניינים במימון לרכב, או גרירת משכנתא, BDI שלילי ימנע מאתנו לקבל סיוע והדבר מתסכל. לכן תנו למומחים לטפל בעניין ופנו לעורך דין.

   bdi מחיקת רישום

   לצד האנשים המקצועיים המטפלים במחיקות מסוג זה, ישנם חובבנים אשר גובים כסף ולא יודעים או לא מצליחים לטפל במחיקת BDI. לכן אל תיקחו סיכונים ופנו עוד היום אל משרד עו"ד ג'ני חבשי לסיוע וטיפול קל בבעיה.

   מחיקת רישום BDI

   רישום BDI הוא בעצם דירוג האשראי של כל אזרח אדם בו מתרכזים הנתונים החיובים והשליליים של אותו אדם בנוגע להתנהלות כלכלית. הדירוג הוא מ-1 ועד 10 והוא מקנה יכולת ניבוי לגבי התחייבויות כלכליות. אנשים רבים מעוניינים לבצע מחיקת רישום BDI  ולא יודעים האם ניתן לבצע זאת וכיצד.

   בהחלט ניתן לבצע מחיקת רישום כזה, והסיבה שצריך למחוק אותו, היא הגבלות שלרישום שלילי על חיינו. אדם שיש לו רישום שלילי יתקשה לנהל חיים נורמליים, הוא יקבל סירוב לאשראי על ידי הבנקים, לא יצליח לקחת הלוואות, משכנתא ועוד. על מנת לבדוק עבורך את הכדאיות במחיקת BDI שלילי, ולבדוק כיצד ניתן לסייע לך בכל הנושא, מומלץ לפנות אל איש מקצוע מומחה בתחום לדוגמת משרד עו"ד ג'ני חבשי, משרד בוטיק המתמחה בתחום זה, על מנת שתוכל לחזור לחיי שגרה כלכלית נכונה וטובה.

   האם נכון לבצע מחיקת רישום BDI?

   נתוני BDI שלילי מתקבלים כאשר דו"ח נתוני האשראי של אדם הוא בעל מידע שלילי, שיכול להגיע ממגוון מקומות כמו בנק ישראל, הוצאה לפועל ועוד. האשראי של אדם הינו כאשר לאדם יש מידע שלילי כלשהו בדוח האשראי.

   ישנם כאלה הגורסים שלא כדאי לבצע מחיקת רישום BDI מאחר ואז הדבר יראה תמוה לגבי אותו אם, וישנם כאלה שיחשבו שהיתה סיבה למחיקה ואז לא יעניקו אשראי מסיבה זו. כל מקרה נבחן לגופו של עניין, ולכן מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע מומחה בתחום שיבדוק את מכלול הנתונים שלכם וידע לתת לכם המלצה נכונה לגבי עניינכם.

   מחיקת רישום BDI רק עם המומחים

   בחרתם כן לבצע את מחיקת דירוג האשראי השלילי שלכם? אין סיבה שתעשו זאת לבד. מדובר בתהליך לא פשוט הדורש מחשבה ובירוקרטיה, לכן מומלץ שתפנו עוד היום אל משרדה של עו"ד ג'ני חבשי לקבלת ייעוץ בעניין. עו"ד חבשי, היא מומחית בתחום ותשמח לסייע בכל שאלה.

   פרסום עורך דין באינטרנט פרסום עורך דין באינטרנט
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support