שיחה ראשונה חינם

052-6023388

לשליחת הודעה ,
נא מלא את כל השדות למטה:

  זימון לבית משפט תעבורה

  זימון לבית משפט תעבורה הינו דבר העלול לקרות לכל נהג במדינת ישראל. בית המשפט לתעבורה מהווה את המוסד המרכזי בו מתנהלים הליכים משפטיים שונים שנוגעים לעבירות תנועה ורכב. בית המשפט לתעבורה הינו בית משפט פלילי, כך שעמידה לדין בבית הדין לתעבורה עלולה להוביל להטלת עונשים חמורים ולעתים אפילו למאסר בפועל. כל זימון לבית משפט לתעבורה משתנה על פי הנסיבות ובהתאם לסוג העבירות, מה שמצריך היערכות שונה. ישנה חשיבות רבה להכיר את ההליכים השונים וזאת במטרה לדעת איך להתנהל בצורה נכונה לקראת המשפט ועל מנת להכיר את הזכויות שלכם. במידה וקיבלתם זימון לבית משפט תעבורה, חשוב לשכור את שירותיו של עורך דין מומחה בתחום שיעניק לכם ייצוג, ליווי וייעוץ מקצועיים לאורך כל שלבי ההליך ויבטיח שמירה והגנה על הזכויות והאינטרסים החיוניים לכם עד תום.

  זימון לבית משפט תעבורה

  ליווי וייצוג משפטי בעת קבלת זימון לבית משפט תעבורה

  דיני תעבורה מהווים תחום משפטי רחב היקף ומורכב ובהתאם לכך, נוסד בית המשפט לתעבורה וזאת כחלק מרכזי ברשות השופטת ובמערך בתי המשפט במדינת ישראל. בסמכותו של בית המשפט לתעבורה לעסוק בעבירות שונות בתחום תעבורה ורכב  בלבד. דיני תעבורה כפופים לדין הפלילי והרשעה בעבירה כלשהי על חוקי התעבורה עלולה להוביל גם לעונשי מאסר בפועל וכן לעונשים פליליים נוספים.

  דו"ח מצלמה ממוחשב – דו"חות שנשלחים לאחר זיהוי באופן אוטומטי של מספר לוחית הרישוי של הרכב וזאת באמצעות מצלמות המוצבות בשולי הכביש. הדו"חות נשלחים לבעל הרכב וכוללים הזמנה לדין המהווה כתב אישום. זימון לבית דין לתעבורה יישלח עבור בעל הרכב וזאת כל עוד לא יוכח שאדם אחר הוא זה שנהג ברכב בשעה שבוצעה העבירה. במידה וברצונכם לשנות את זהותו של הנהג שקיבל את הזימון לדין, אפשר לכתוב ולשלוח מכתב ליחידת המשטרה שממנה נשלח הזימון.

  ליווי, ייעוץ וייצוג משפטי מידי מומחים בתחום דיני תעבורה

  בכל מקרה בו קיבלתם זימון לבית משפט תעבורה, רצוי ומומלץ לשכור את שירותיו של עורך דין לענייני תעבורה שיהיה מנוסה בתחום. השירותים המשפטיים הינם מועילים וכוללים ייעוץ וייצוג לאורך כל שלבי ההליך במטרה להגן על הזכויות שלכם ולספק לכם מענה מקצועי איכותי בהתאם לנסיבות המקרה הספציפיות והאישיות שלכם. עורכת הדין ג'ני חבשי הינה בעלת ניסיון וידע עשירים בתחום דיני תעבורה, מקרקעין, ליטיגציה אזרחית, מסחרית ומנהלית, ירושות וצוואות ועוד ורקורד מרשים של הצלחות בניהול תיקים מורכבים וקשים. מעטפת השירותים המשפטיים ניתנת במסירות ותוף חתירה ללא לאות לעשיית צדק ולהגעה לתוצאה המשפטית הטובה ביותר מבחינת הלקוח.

   

   

  לשליחת הודעה,
  נא מלא את כל השדות למטה:

   פרסום עורך דין באינטרנט פרסום עורך דין באינטרנט
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support