שיחה ראשונה חינם

03-9505920

במקרים דחופים

052-6023388

לשליחת הודעה ,
נא מלא את כל השדות למטה:

  מחיקת רישום שלילי או תיקון רישום שלילי

  מהו BDI והאם ניתן למחוק רישום שלילי?

  המונח BDI שלילי מתייחס להיסטוריה הפיננסית של הפרט או אף לחברות. מי ש שיש להם BDI שלילי לא יכולים לקבל הלוואה, לפתוח חשבון, להוציא כרטיסי אשראי או להזמין פנקסי שיקים.

  החל מאפריל 2019, חוק נתוני אשראי החדש מאגר נתוני האשראי הארצי מנוהל ע”י בנק ישראל.

  כאשר אתה פונה לבנק או לחברת האשראי בבקשה כלשהיא – הם פונים ל BDI או ל D&B ומבקשים מהם להפיק דוח עליך. דו"ח זה נקרא דוח נתוני אשראי והוא מכיל מידע משלוש השנים האחרונות הנוגע להתנהלות הפיננסית שלך. אם לא עמדת בהחזרי המשכנתא או ההלוואות שלך, אם חזרו לך שיקים או שחשבונך הוגבל, אם היו לך תיקים בהוצל”פ או אם חס וחלילה פשטת רגל – כל אלו יהיה מפורטים בדו"ח. במקרה זה, סביר שבקשתך תענה בשלילה.

  אז מה ניתן לעשות?

  במידה וקיימות טעויות בדו"ח נתוני האשראי, ניתן להגיש בקשה לתיקון מידע. מנהל המאגר חייב לבדוק את טענותיך ובמידה והן מוצדקות הוא חייב לתקן את הדו"ח.

  כמובן שלצורך תיקון מידע שגוי או פנייה לערכאות משפטיות אם בערעור ואם בתביעה, מומלץ להיעזר בשירותיו של המשרד העוסק בתחום ובכך להגדיל באופן ניכר את סיכויי ההצלחה.

  ג'ני חבשי, משרד עורכי דין עוסק ברישום חברות חדשות, דיני חברות ותאגידים. פנו אלינו בכל שאלה ונשמח לסייע. במייל: jeny@habashi-law.co.il , טלפון: 052-6023388

  האמור לעיל הינו בגדר מידע כללי בלבד ואינו בא להחליף ייעוץ ו/או חוות דעת משפטית הדרושה, בדרך כלל, טרם נקיטת הליכים משפטיים.

  לשליחת הודעה,
  נא מלא את כל השדות למטה:

   /*')">*/ /* */
   פרסום עורך דין באינטרנט פרסום עורך דין באינטרנט
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support